Profil ELTE Group

Inovace a nadstandardní řešení

ELTE GROUP je zkušený výrobce a implementátor informačních systémů pro společnosti z různých průmyslových oborů a úřadů místní samosprávy.

Naše nabídka obsahuje rozsáhlé systémy kombinující nejnovější technologické a IT myšlenky, které podporují a kontrolují využívání zdrojů a zlepšují logistiku dopravy a komunálních služeb. Všechny tyto aktivity vedou ke snížení nákladů, zlepšení kvality služeb a zvýšení spokojenosti zákazníků.

Systémy vycházejí z našeho vlastního autorského technického řešení. Jako výrobce součástek, jednotlivých zařízení a zároveň softwaru Vám garantujeme flexibilní řešení přizpůsobené individuálním potřebám a požadavkům, což nám i Vám dává možnost je rozšířovat a průběžně modernizovat.

Pro výrobu používame jenom nejkvalitnější materiály, proto mají jednotlivé námi vyráběné komponenty a zařízení příslušné certifikáty a pozitivní hodnocení jejich účinnosti, vydané oprávněnými orgány v daném oboru.

Kromě vysoké kvality samotných produktů poskytujeme také odbornou záruku a pozáruční servis. Efektivita našich systémů a odborná úroveň zákaznického servisu naší společnosti byla potvrzena četnými odkazy a certifikáty.

Elte GPS Elte Smart Elte GPS GmbH Elte GPS Logistic Sienna APP

REFERENCE